• Podobrazie okrągłe 140cm 3D podwójna skleojka z krzyżem

Podobrazie okrągłe 140cm 3D podwójna skleojka z krzyżem

Kod produktu: okragle
Na zamówienie (więcej sztuk): 2 - 10 dni ROBOCZYCH
Na magazynie (dostępne od ręki): 0

Produkt można zamówić przez sklep pomimo, iż nie znajduje się aktualnie w magazynie. Zamówienie będzie zrealizowane zgodnie z powyższym czasem oczekiwania!

  • 1 120,33zł

Dostępne opcje


Bardzo solidne podobrazie okrągłe de luxe o średnicy 140cm wykonane w całości ręcznie, tradycyjnymi metodami rodem z podręczników technologii malarstwa.

Podobrazie ma surowe boki. Płótno mocowane jest zszywkami z tyłu blejtramu i wykończone nieco staranniej niż w podobraziach "lnianych gruntowanych".

Krosno okrągłe wykonane z podwójnej sklejki oraz wzmocnione krzyżem (na maszynie CNC - z odpowiednim wałkiem zapewniającym dystans płótna od krosna, tak jak w krosnach zwykłych. Podobrazia okrągłe z przyczyn technicznych nie mają otworów na klin, dlatego wykonujemy je w wersji de luxe - podobrazia takie nie powinny przez długi czas wymagać klinów.

Płótno: Gęste i grube surowe płótno lniane o zwiększonej gęstosci (gramatura surowego płótna ok 370 g/m2), ręcznie naciągnięte na krosna malarskie, następnie "przeklejane" żelatyną (pędzlem) oraz gruntowane gruntem gesso Royal Talens - standard pokrycia jest nieco wyższy niż w podobraziach standardowych.


Właściwości podobrazia
mniejszy bok (cm) 140
większy bok (cm) 140