• Podobrazie lniane gruntowane 20x40cm VEGE

Podobrazie lniane gruntowane 20x40cm VEGE

Kod produktu: weganskie
Na zamówienie (więcej sztuk): 2 - 10 dni ROBOCZYCH
Na magazynie (dostępne od ręki): 0

Produkt można zamówić przez sklep pomimo, iż nie znajduje się aktualnie w magazynie. Zamówienie będzie zrealizowane zgodnie z powyższym czasem oczekiwania!

  • 36,48zł

Dostępne opcje


Podobrazie lniane gruntowane 20x40cm VEGE wykonane w całości ręcznie, tradycyjnymi metodami rodem z podręczników technologii malarstwa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wegan, stworzyliśmy podobrazia vegańskie.

Do przygotowania podobrazia wegańskiego użyto naturalnych substancji pochodzenia roślinnego bez użycia żelatyny. Podobrazie vegańskie może mieć minimalnie słabszy naciąg, ale za to wykazuje mniejszą podatność na wilgoć i temperaturę niż w przypadku podobrazia wykonanego na żelatynie i generalnie nie odbiega od niego jakościowo.

Podobrazie WEGE ma surowe boki. Płótno mocowane jest zszywkami z tyłu blejtramu.

Podobrazie VEGE w wersji standardowej posiada optymalne naszym zdaniem parametry. Dla osób ze specjalnymi oczekiwaniami dajemy możliwość wyboru / dokupienia opcji dodatkowych (powyżej).

Płótno: Gęste i grube surowe płótno lniane (gramatura surowego płótna ok 300 g/m2), ręcznie naciągnięte na krosna malarskie, następnie "przeklejane" naturalnymi klejami / zagęstnikami pochodzenia roślinnego.

Zastosowane krosna: patrz zakładka "Specyfikacja".*

W zestawie brak klinów (podobrazie jest dobrze naciągnięte i do większości zastosowań kliny nie będą potrzebne) - w razie potrzeby kliny można dokupić (kategoria "krosna").


Właściwości podobrazia
przekrój krosna 20x35
mniejszy bok (cm) 20
większy bok (cm) 40