• Podobrazie bawełniane transparentne 90x130cm

Podobrazie bawełniane transparentne 90x130cm

Kod produktu: BT
Na zamówienie (więcej sztuk): 10 - 15 dni ROBOCZYCH
Na magazynie (dostępne od ręki): 0

Produkt można zamówić przez sklep pomimo, iż nie znajduje się aktualnie w magazynie. Zamówienie będzie zrealizowane zgodnie z powyższym czasem oczekiwania!

  • 133,75zł

Dostępne opcje


Podobrazie bawełniane transparentne 90x130cm wykonane w całości ręcznie, tradycyjnymi metodami rodem z podręczników technologii malarstwa.

Podobrazie ma naturalny kolor surowej bawełny (ecru), nadaje się do położenia dowolnego gruntu lub bezpośredniego zamalowania. Boki podobrazia są surowe. Płótno mocowane jest zszywkami z tyłu blejtramu.

Podobrazie w wersji standardowej posiada optymalne naszym zdaniem parametry. Dla osób ze specjalnymi oczekiwaniami dajemy możliwość wyboru / dokupienia opcji dodatkowych (powyżej).

Płótno: Gęste i grube surowe płótno bawełniane (gramatura surowego płótna 200-300 g/m2), ręcznie naciągnięte na krosna malarskie, następnie "przeklejane" żelatyną (pędzlem)

Krosna: patrz zakładka "Specyfikacja".*

W zestawie brak klinów (podobrazie jest dobrze naciągnięte i do większości zastosowań kliny nie będą potrzebne) - w razie potrzeby kliny można dokupić (kategoria "krosna").

*W przypadku podobrazi na krosnach 28x55 krosna mają grubość aż 28 mm - rozwiązanie to daje bardzo dużo stabilności podobraziu oraz solidny wygląd, ale prosimy o zwrócenie uwagi czy zwiększona grubość nie będzie niekorzystna (np w przypadku posiadania przygotowanej drobnej ramy do obrazu, lub jeśli stanowi cykl z innymi obrazami o grubości 20 mm). W razie życzenia wykonania podobrazia na krosnach standardowych prosimy o kontakt - w wielu wymiarach jest to możliwe.

Właściwości podobrazia
przekrój krosna 20x45 I
mniejszy bok (cm) 90
większy bok (cm) 130