• Płótno JUTA 125 cm gęsta, Rolka - patrz opis

Płótno JUTA 125 cm gęsta, Rolka - patrz opis

Kod produktu: juta
Na zamówienie (więcej sztuk): 288
Na magazynie (dostępne od ręki): 288

  • 196,00zł


Płótno jutowe - wytrzymałe, grube, dość rzadkie (choć nasza juta jest znacznie gęstsza od najbardziej popularnej juty o gramaturze ok 245 gr /m2 - waży ok 300 gr i jest na prawdę gęsta jak na jutę),j o nierównomiernej fakturze.

Ciekawy materiał na podobrazia i przeróżnych innych celów. (Juta wymaga przeklejania starannego dość gęstą / chłodną żelatyną - choć właśnie nasza juta klei się znacznie lepiej od standardowej)

Posiada małe ciemnie wtrącenia - nie wpływające istotnie na jakość i nadające nawet charakteru, ale wspominamy o tym bo może być to też uznane za wadę - patrz zdjęcia.

Szerokość rolki: ok 122 cm (+-2 cm)

UWAGA - JUTA NAWINIĘTA JEST NA BARDZO RÓŻNE ROLKI (zwykle kilkanaście do kilkadziesiąt metrów) KAŻDA ROLKA JEST INNA - JEŚLI TO NIE KŁOPOT PROSIMY PRZED ZAKUPEM O TELEFON CELEM WYBRANIA KONKRETNEJ DŁUGOŚCI.

Cena za metr w zależności od wybranej długości rolki 12-14 zł (12 przy rolkach > 20 m, 13 przy rolkach 14-20 m, 14 zł przy rolkach <13 m)

W przypadku braku kontaktu i zakpu tego towaru wyślemy roklę o długości 13 lub 14 m


DOSTĘPNE RÓWNIEŻ ROLKI O BARDZO RÓŻNEJ DŁUGOŚCI W TYM MAŁE - w przypadku chęci zakupu > 10 m proszę o telefon - znajdziemy podobną rolkę i cena będzie niższa też

Płótno sprzedajemy na metry bieżące.

Podana cena dotyczy 10 cm - oczywiście całe płótno przyjedzie w jednym kawałku (po prostu dajemy możliwość określenia długości z dokładnością do 10 cm - dlatego jednostka to 10 cm. Aby kupić np. 2 metry należy kupić 20 szt.)

Właściwości płotna
szerokość 122cm
Zobacz również